Чи дійде до Павлограда «Дамоклів меч»?

Sharing is caring!

Мер Дніпра Борис Філатов оголосив війну незаконним пунктам прийому металобрухту.

Про це ми писали тиждень тому в матерыалы “У Дніпрі почалася операція по боротьбі з пунктами прийому металобрухту – “Дамоклів меч”. А в Павлограді?”

Радикальні дії  під кодовою назвою «Дамоклів меч» розпочалась тиждень тому.

Лише за один день на житловому масиві Тополь було демонтовано 7 незаконних пунктів прийому металобрухту.

«Сьогодні у місті розпочинається операція «Дамоклів меч». Як в Ізраїлі. Хіба ми з вами не є заручниками тих, хто змушує нещасних людей похилого віку місяцями сидіти безвилазно у квартирах? Тому, що ліфт не працює через вкрадений кабель. Тих, через кого діти падають у відкриті люки, бо ці люки вкрадено? Я зневажаю корумпованих поліцейських, які кришують пункти прийому металобрухту. Я зневажаю безвольних суддів, які випускають на свободу мерзоту, що спотворює місто», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook 22 лютого. 

Это было сложное решение.Я принял его находясь в Израиле. С мэрами со всего мира мы сидели и обсуждали что-то. Что у…

Опубліковано Borys Filatov 22 лютого 2018 р.

За три дні спецоперації у Дніпрі була зареєстрована лише одна крадіжка телефонного кабелю. До цього  упродовж лютого було 187 випадків крадіжки кабелю, люків, металевих парканів.

Дії мера Дніпра цілком підтримала поліція області.

«Рішення Дніпровської міської ради має цікавий і цілком правильних характер. Кожен раз, коли ми фіксуємо незаконну точку прийому металу, людина, яка займається цим, каже, що нічого не знає і просто проходила повз і відхрещується від купи металобрухту та пункту прийому, який не має жодних документів і по суті вважається нелегальним МАФом. У відповідності до цього, міська рада має повне юридичне право зносити ці малі архітектурні форми і таким чином унеможливлювати їхню роботу», – сказав  Володимир Богоніс під час прес-конференції.

http://dniprograd.org/2018/02/27/politsiya-tsilkom-pidtrimue-operatsiyu-damokliv-mech-rozpochatu-dniprovskoyu-miskradoyu_65405

Він також додав, що поліція готова підтримувати міську владу там, де потрібне її безпосереднє втручання.

 

Відео 9 каналу з мережі youtube.

У Павлограді міська влада на рішучу боротьбу із незаконними пунктами прийому металобрухту не наважується. Принаймні на момент написання цього матеріалу про таку боротьбу нічого невідомо.  За словами мера Павлограда він немає ніяких важелів впливу на  роботу  незаконних пунктів прийому металу та залів ігрових автоматів  і тим більше ніяких прав, аби закривати такі заклади.  Про це він повідомив тиждень тому, 22 лютого, під час зустрічі із головами правлінь ОСББ, відповідаючи на запитання коли вже нарешті міська влада  закриє ігрові зали та пункти прийому металу. Адже через роботу таких пунктів страждають як мешканці , із домоволодінь та дач котрих викрадають все, що містить метал, так і місто в цілому.

У кінці 2017 через крадіжку кабелю в місті  була повністю паралізована робота казначейства, без стаціонарного зв’язку залишаються установи міста,  в тому числі  і медичні заклади.

 

Наскільки дієвими є методи боротьби із «металевими терористами» в обласному центрі і чи «Дамоклів меч», якщо не повністю знищить, то принаймні значно зменшить кількість крадіжок кабелю, люків, парканів, устаткувань ліфтів і т.п. , покаже час. Але уже зараз в мешканців обласного центру з’явилась надія, що влада міста захистить їх від вандалів, крадіїв ,  а значить їх життя стане хоч трохи безпечнішим. А хто захистить павлоградців?  Зі знахабнілими злодіями, котрі, залишаючись безкарними,  не боячись нікого,  виносять із подвір’ їв все, що погано лежить, павлоградцям доводиться боротись самотужки.  Залишається лише  чекати, коли ситуація дозріє до точки кипіння і матимемо результат….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *