Поліція Павлограда інформує

Sharing is caring!

Павлоградські поліцейські радять дотримуватись декількох простих порад, аби ваш транспортний засіб не став здобиччю для крадіїв
Одним із поширених злочинів є крадіжка мопедів. На превеликий жаль, деякі власники до свого транспортного засобу ставляться безвідповідально, залишаючи без належного нагляду: у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів, розважальних комплексів та у погано освітлених місцях.
Впродовж 2018 року на території м. Павлограда та Павлоградського району зареєстровано 18 фактів незаконного заволодіння мототранспорту. Слід зазначити, що ускладнює подальший розшук транспортного засобу те, що він не зареєстрований у встановленому законом порядку, чим унеможливлює ідентифікацію та ускладнює подальший розшук.
З метою, профілактики даного виду правопорушень, працівники поліції радять дотримуватись декількох простих порад:
– Перш за все, не залишайте ключ в замку запалення.
– Використовуйте механічні пристрої проти угонів на дискові гальма, а також іншу сигналізацію, яка запобігає викраденню мотоциклів, скутерів та інших видів мототехніки, навіть якщо ви зберігаєте її в гаражі.
– Не залишайте шолом та сумку на мототранспорті, адже це стане приманкою для злодія.
– Найкраще зберігати двоколісний транспорт у гаражі, приміщеннях, що зачиняються або на стоянках, що охороняються.
– Якщо навіть удень ви залишаєте мопед чи мотоцикл у дворі, то краще вибрати для цього місце, яке ви добре бачитимете зі свого вікна. Бажано прикріпляти такі транспортні засоби ланцюжком чи тросом із замком до різних сталих об’єктів: стовпів, дерев тощо.
– Проведіть реєстрацію мототранспорту у зазначеному законодавством порядку.
Потурбуйтеся про безпеку вашого автомототранспорту, зробіть все можливе, аби ваш транспортний засіб не став здобиччю для крадіїв.
Також правоохоронці звертаються за допомогою до громадян. Якщо ви володієте інформацією про місця де незаконно здійснюється розбірка – збірка автомототранспорту ( гаражні кооперативи, садові товариства і т.д) просимо повідомити до Павлоградського відділу поліції за телефоном «102», 066-283-53-06, на електронну пошта pavlograd-mvs@ukr.net або любим зручним для Вас способом. Анонімність гарантовано.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *