Обурені активісти пікетували міську лікарню (відео)

Sharing is caring!

Сьогодні, 18 березня,  у міську лікарню Павлограда прийшло близько 50 активістів, які  хотіли отримати відповідь на запитання стосовно перебування у медичному закладі старшокласника, що підозрюється у жорстокому подвійному вбивстві 4-річного  хлопчика та його батька.

Напередодні дійшла інформація про те, що, всупереч постанові суду  від 13 березня 2018 року,  18-річний підозрюваний потрапив не в СІЗО, а в міську лікарню начебто заліковувати рани, котрі отримав під  час скоєння злочину, проникаючи через вікно у помешкання сусідів.

За словами активістів, підозрюваний перебував у звичайній палаті разом з іншими хворими, що створювало загрозу їх безпеці, і  його вільно могли відвідувати найближчі родичі.  Пікетувальників також цікавило, чи дійсно травми підозрюваного настільки серйозні, що потребують стаціонарного лікування.

На місці з’ясувалось, що юнак дійсно знаходиться у звичайній палаті 4-ї міської  лікарні, проте всіх пацієнтів від нього вже відселили, його цілодобово охороняє поліція.

За словами  лікаря-травматолога підозрюваний мав різані рани руки та ноги і пройшов курс лікування антибіотиками. Його стан покращився і уже завтра він буде виписаний із медичного закладу.  Після чого, як повідомили поліцейські, він буде відправлений до слідчого ізолятора, згідно постанови суду.

 

На запитання чому підозрюваний перебуває  не у спеціально облаштованій  для таких випадків палаті , в.о. головного лікаря  відповів, що така палата знаходиться у відділенні хірургії, а пацієнт лікується у травматології. Чи дійсно підозрюваний у понеділок буде  виписаний із лікарні і переміщений до СІЗО, прослідкують активісти, які залишаться в лікарні разом із правоохоронцями.

Свої вимоги пікетувальники вручили поліції та в.о. головного лікаря медичного закладу.

Про подальший розвиток подій ми будемо інформувати наших читачів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *