Львів. Пенсіонерам й ос. з інв. III гр. – з 1.02 проїд безплатний у міському транспорті

Sharing is caring!

З 1 лютого у Львові подорожчав проїзд у маршрутному транспорті, проте пенсіонери їздитимуть безкоштовно. Про це з посиланням на прес-службу Львівської міської ради повідомляє “Status quo”.

Від завтра, 1 лютого, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ї групи будуть їздити у Львові безкоштовно у всьому міському громадському транспорті. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. За інформацією управління транспорту, оголошення про пільговий проїзд та корегування тарифу розміщено в автобусах, які працюють на маршрутах.

“Завтра вступає в дію рішення виконавчого комітету, згідно з яким на усіх маршрутах громадського транспорту Львова пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи будуть їздити безкоштовно. Попередньо було досягнуто домовленостей з приватними перевізниками щодо пільгового перевезення вище перелічених категорій. Відповідно місто буде компенсувати кошти, щоб ці люди могли безкоштовно їздити”, — додав Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту.

Також з 1 лютого вступає в дію рішення виконавчого комітету щодо коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова. Вартість проїзду становитиме 7 грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *