ДЕПУТАТ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД УКРОПу МИКОЛА КОЛЕСНИК УНАСЛІДОК НАПАДУ ОТРИМАВ ХІМІЧНИЙ ОПІК ОЧЕЙ

Sharing is caring!

Вчора, 11 січня, в м. Кривий Ріг, що на Дніпропетровщині, перед початком зборів трудового колективу державного підприємства «Кривбаспромводопостачання» в депутата Криворізької міської ради від УКРОПу Миколу Колесника 19-річний хлопець пожбурив пластиковий стакан із зеленкою. Речовина потрапила укропівцю в очі.

Зловмисник намагався втекти з місця події, проте його спіймали та передали до рук поліції.

Микола Колесник звернувся по медичну допомогу до спеціалізованого офтальмологічного центру Криворізької міської лікарні № 4, де йому надали первинну допомогу та поставили діагноз «хімічний опік обох очей».

Голова криворізького УКРОПу пов’язує напад із тим, що укропівці виступають проти передачі стратегічно важливого держпідприємства «Кривбаспромводопостачання» в оренду комунальному підприємству «Кривбасводоканал» і не раз заявляли про незаконність таких дій.

Відомо, що керівники примушували працівників писати заяви про звільнення з ДП «Кривбаспромводопостачання» і одночасно писати заяви про прийняття на роботу до КП «Кривбасводоканал».

Фракція партії УКРОП у Криворізькій міськраді стоїть на захисті інтересів колективу ДП «Кривбаспромводопостачання» та допомагає відстоювати їхні права.

Питання про незаконну передачу підприємства Микола Колесник озвучив на сесії Криворізької міської ради у грудні 2017 року. Тоді відповіді від місцевих чиновників він не отримав. Згодом йому повідомили, що питанням передачі підприємства в оренду займається фонд держмайна.

«Оборудка щодо передачі майнового комплексу держпідприємства в оренду готувалась ще з осені, коли без відома колективу та профспілки було оголошено конкурс, в якому переміг єдиний учасник – КП «Кривбасводоканал». Цей факт, який став відомий у грудні 2017 року, викликає багато питань, адже комунальне підприємство «Кривбасводоканал» ‒ збиткове і не має кваліфікованих спеціалістів для обслуговування об’єктів «Кривбаспромводопостачання». Крім того, його керівництво не узгодило процедуру передачі з міською радою, адже утримання комплексу ймовірно відбуватиметься бюджетним коштом. У такому випадку ці витрати мають бути внесені до бюджету 2018 року, а їх там не передбачено. Ще є запитання, чи був уповноважений керівник підприємства «Кривбасводоканал», яке засновано міською радою, на підписанні такого договору оренди? Хочу зазначити, що кілька днів тому я направив звернення до народних депутатів із проханням звернутись до Державної служби з питань праці, щоб вона дала оцінку керівникам обох підприємств, та до Фонду держмайна з вимогою перевірити законність укладання договору оренди», ‒ наголосив Микола Колесник.

За словами укропівця, саме ці дії могли стати приводом для зухвалого нападу на нього.

Нагадаємо, 4 січня невідомі скоїли напад на помічника депутата Криворізької міськради від УКРОПу Миколи Колесника – Бориса Бичкова. Троє невідомих жорстоко побили чоловіка ‒ він отримав закриту черепно-мозкову травму та численні ушкодження м’яких тканин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *