За кожним зверненням людей буде прийнято невідкладне та об’єктивне рішення – Артем Васицький

Sharing is caring!

Про це за підсумками виїзного прийому мешканців Петриківського району 17 серпня  повідомив т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області  Артем Васицький.

З метою ефективнішого реагування на звернення людей на місці також працювали заступник начальника Головного управління Володимир Богоніс та  представники профільних підрозділів обласної поліції – слідчого управління, управління карного розшуку, протидії наркозлочинності. До керівника Нацполіції області зверталися як з індивідуальними питаннями, так і від імені Миколаївської та Єлизаветівської територіальних громад.

 

«Я розумію, що з різних причин не всі питання, що входять у зону відповідальності поліції, вирішуються на місцевому рівні. Людям похилого віку чи нездоровим важко добиратися у Дніпро, не у всіх є достатньо коштів для таких поїздок. Ось для цього представники обласного апарату і виїздять в регіон»,- наголосив Артем Васицький.

Загалом дванадцять осіб побували на прийомі  керівника поліції області.  За результатами звернень деякі із кримінальних справ, що знаходилися у провадженні Петриківського ВП передані на вивчення до слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. Для вирішення інших звернень Артем Васицький надав відповідні розпорядження керівнику місцевого відділення поліції із вказівкою проінформувати його у п’ятиденний термін про виконання.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *