“Батьківщина” вкрала фотографію АТОвця для своєї реклами: Він вимагає вибачень

Sharing is caring!

Кримчанин і екс-доброволець батальйону «Азов» Олексій Лисенко заявив, що партія Юлії Тимошенко використовувала для своєї політичної агітації його фотографії з передової.

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook ветерана АТО Олексія Лисенка.

“Сьогодні партія Тимошенко використовувала моє фото з передової для пропаганди своїх поразницьких поглядів і проросійського порядку”, – написав Лисенко.

“Я боровся з режимом внутрішньої окупації ще тоді, коли Тимошенко на пару з Януковичем хотіла розділити країну на двох за допомогою “широкої коаліції”. У 2008 році після подій в Грузії і Криму я готувався до маршу нації, а не продався Путіну. Я був “провокатором” на Майдані, після захоплення мого рідного міста Росією пішов на фронт як доброволець. […] І я не збираюся терпіти, щоб будь-які політичні пройдисвіти і мразь піарилися за рахунок наших імен. Тим більше такі люди, як Тимошенко”, – зазначив АТОвець.

“Я, екс-доброволець батальйону Азов, НЕ підтримую ЇЇ політсили І НЕ ДАВАВ ДОЗВОЛУ НА ВИКОРИСТАННЯ СВОЄЇ ФОТОГРАФІЇ В ЇЇ ПОЛІТИЧНІЙ АГІТАЦІЇ. Шеврон “Азова” для мене сакральна річ, омита кров’ю моїх побратимів, які не повернулися з фронту. Йому не місце поряд з гаслами проросійських партії “Батьківщина”, – заявив Лисенко.

Він поінформував, що вимагає “публічних вибачень Юлія Тимошенко у вигляді відеороликів. Несіть відповідальність за дії своєї зграї дірявих політологів!”

“Якщо протягом 24 годин Тимошенко не відреагує, ми прийдемо в ваш офіс і особисто запитаємо, за яким правом ви піаритеся за рахунок фронтовиків, які воювали в той час, коли ви самі сиділи (і продовжуєте сидіти) в тепленьких кабінетах столиці”, – попередив ветеран донбаської війни.

Також “Батьківщину” звинуватили у незаконному використанні фотографій для оформлення сцени під час виступу Юлії Тимошенко.

Авторка фото, Наталя Іщенко підтвердила, що до неї ніхто не звертався з питанням авторських прав: “Ніхто навіть не намагався написати і запитати дозволу”.

Нагадаємо, що раніше Сергій Притула обурився тим, що регіональна філія “Батьківщини” використала його волонтерську діяльність для власного піару в соцмережах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *